Часті запитання

Які існують види оплати?

Ви може оплатити:

  1. Готівкою при отриманні;
  2. Картою Visa/MasterCard;
  3. Оплата у відділенні Нової Пошти;
  4. Сервіси LiqPay, Приват 24;
  5. Оформити розстрочку від Приват 24;
  6. Подарунковим сертифікатом ТМ “Gerdan”
Від чого залежить колір золота?

Ювелірні вироби виготовляються з золота трьох кольорів: червоного, білого, лимонного. Колір золота залежить від вмісту додаткових металів. Золото 585 проби складається з 58,5 частин (%) золота і від лігатури (41.5%). Лігатура використовується різна: в червоному золоті-переважно мідь; в білому золоті – паладій і нікель; в лимонному – цинк або срібло.

Чи темніє біле золото і срібло. Чим воно покрите?

Срібло – це метал, який схильний до окислення. На сріблі при його взаємодії із сіркою з’являється темно-сіра окісна плівка, яка потім чорніє. Всі ювелірні вироби зі срібла і білого золота від ювелірного компанії “Gerdan” мають покриття родієм. Родій є одним з найбільш рідкісних і дорогоцінних металів. Покривається для створення візуального ефекту і презентабельності прикраси, а так само для захисту від корозії і подряпин.

Яка у вас проба виробів?

Ювелірні вироби виготовляються з золота 585 проби,  срібла 925 проби.

Чи є у вас каблучки великого розміру?

За даною інформацією для консультації зверніться на гарячу лінію інтернет-магазину за номером 098 585 9 585, максимальний розмірний ряд каблучок –  до 24 розміру.

Як правильно доглядати за ювелірними виробами?

Для правильного догляду за ювелірними прикрасами необхідно використовувати спеціальну косметику, зберігати окремо від інших виробів, уникати взаємодії виробу з хімічними сполуками, не носити при перенесенні важких предметів, занять спортом для уникнення подряпин чи деформування. Прикраси необхідно знімати при відвідуванні спортзалу, басейну, сауни. На ювелірні прикраси негативно впливає солона вода.

Чи можна у вас обміняти виріб протягом 14 днів?

Ми впевнені, що Вам сподобаються вироби, які Ви у нас придбаєте. Якщо у Вас є хоч найменші сумніви, щоб їх розвіяти, ми даємо Вам можливість обміняти виріб протягом 14 днів з дня покупки.

Все це ми робимо незважаючи на те, що за законодавством України ювелірні вироби входять в список тих, що НЕ підлягають поверненню та обміну: “Ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку Непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню і обміну!”

Ми приймаємо на обмін вироби в новому і невикористаному стані при наявності товарного чека. Після отримання виробу на обмін, наші ювеліри перевірять стан виробу для контролю якості. Зверніть увагу, що після отримання виробу на обмін протягом 2-5 робочих днів нами проводиться експертиза для контролю якості виробу, після чого приймається рішення про обмін ювелірного виробу. Вироби зі вставками з дорогоцінного каміння обов’язково відправляються на завод і строк експертизи становить до 7 днів.

Після перевірки ювеліром стану виробу, ми обміняємо його на аналогічний або будь-який інший виріб.